Wij zijn er voor jou

Wij verdiepen ons in jouw doelen en willen je helpen om die te bereiken. Op basis van jarenlange ervaring geven we feedback en adviseren we hoe jij Mett succesvol inzet. We adviseren je graag over hoe jij het meeste uit Mett haalt. Samen richten we het platform in zoals jij wilt. In jouw huisstijl. We denken graag met je mee onder het genot van een kop koffie.

Kop koffie

Rinse Stellingwerf

Rinse Stellingwerf

Productmanager rinse@mett.nl 030 711 5777
Eva werkt samen Mett

Eva de Boer

Adviseur en projectleider eva@mett.nl 06 4326 3984
Grietje werkt samen Mett

Grietje Stoel

Adviseur en projectleider grietje@mett.nl 06 3405 4243
hugo_rond_350px

Hugo Zelders

Adviseur hugo@mett.nl 06 5108 3463
Jasper werkt samen Mett

Jasper Ludolph

Adviseur en projectleider jasper@mett.nl 06 2706 3877
Jeroen werkt samen Mett

Jeroen Rispens

Directeur en adviseur jeroen@mett.nl 06 2950 2362
Jos werkt samen Mett

Jos Wassink

Adviseur en projectleider jos@mett.nl 06 4141 1244
Hans werkt samen Mett

Hans van de Ven

Directeur en adviseur hans@mett.nl 06 5334 3033
Marc werkt samen Mett

Marc Raessen

Directeur en adviseur marc@mett.nl 030 711 5777
René Hooft werkt samen METT

René Hooft

Internet ontwikkelaar rene@mett.nl 030 711 5777
Rinze werkt samen Mett

Rinze Douma

Internet ontwikkelaar rinze@mett.nl 030 711 5777
Tom werkt samen Mett

Tom Westra

Internet ontwikkelaar tom@mett.nl 030 711 5777